Jesteś tutaj: Aktualności
11-10-2018

Bezcenna waluta, Bankowość prywatna, Private banking – finanse pod kontrolą – Leasing2go Wrocław zaprasza

Czasy kiedy szybko i łatwo można było dorobić się na inwestycjach odeszły dawno w zapomnienie. Dziś to zaufanie i partnerska współpraca stały się bezcenną walutą, w którą warto zainwestować.

Usługa private banking to rozwiązanie dla tych, którzy liczą na wsparcie w zarządzaniu własnym majątkiem bez zbędnego ryzyka. Trafiając do specjalistów, wręcz ekspertów w swojej branży możemy być pewni, że nasze finanse będą bezpieczne.

Leasing Wrocław

poleca usługę  private banking

Bezcenna waluta, Bankowość prywatna, Private banking – finanse pod kontrolą – Leasing Wrocław


Kto może korzystać z usług  private banking?
Może to być każda osoba fizyczna spełniająca odpowiednie kryteria wyznaczone przez instytucję świadczącą taką usługę. Jednym z ważnych kryteriów jest portfel finansowy w posiadaniu klienta chcącego skorzystać z usług private banking. Im więcej aktywów posiadamy tym łatwiej spełnić kryteria i uzyskać prywatnego doradcę.

Do najbardziej popularnych usług private banking należą lokaty i instrumenty kredytowe, karty kredytowe czy nowoczesne produkty inwestycyjne, które za każdym razem dopasowywane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Mimo że private banking kojarzony jest mocno z produktami bankowymi, tak naprawdę zakres usług jest dużo większy i obejmuje między innymi inwestycje w nieruchomości czy doradztwo prawne, turystykę, opiekę medyczną czy ubezpieczeniową.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry