Jesteś tutaj: Aktualności
24-11-2018

Black Friday i przedświąteczne szaleństwo zakupowe - dobry moment na finansowanie pojazdu w leasingu

Krajowi przewoźnicy pocztowi, w tym Poczta Polska oraz firmy kurierskie mają przed sobą nie lada wyzwanie. Tylko do końca roku czyli w niespełna 6 tygodni dostarczą do odbiorców z całego kraju ponad 400 mln przesyłek.

Szaleństwo związane z wyprzedażami w tzw. Black Friday czy Cyber Monday mobilizuje co roku internautów do dokonywania zmasowanych zakupów produktów po obniżonych cenach. Spowoduje to niejednokrotnie opóźnienia w dostarczaniu paczek, ale firmy przewozowe nie poddają się i zapowiadają zwiększenie mocy aby obsłużyć tak spory ruch w transporcie. Szacuje się, że liczba przesyłek może wzrosnąć tylko w tych dniach o ponad 40% niż podczas zwykłych weekendów.

black friday leasing wrocław

Ponadto zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Mikołajki sprawiają, że wiele osób poszukuje możliwości jak najtańszego zakupu i wybiera przy tym zakupy internetowe. To sprawia, że ruch pocztowy jest wzmożony. Na szczęście rok do roku kupujący coraz lepiej rozumieją potrzebę kupowania prezentów znacznie wcześniej, dzięki czemu możliwe opóźnienia w dostarczeniu paczek nie przełożą się na zawód jaki możemy odczuć gdy paczka po prostu nie dotrze na czas.

Zachęcamy do dokonywania zakupów najpóźniej do 15 grudnia. Wówczas jest duże prawdopodobieństwo i niemalże gwarancja przesyłek dostarczonych na czas.

Leasing samochodowy Wrocław

zaprasza do kontaktu

Przypominamy również o leasingu samochodów w czasie gdy trwają wielkie przeceny. Dealerzy pojazdów przygotowali w tym czasie również spore upusty, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry