Jesteś tutaj: Aktualności
04-12-2018

Hulajnogi elektryczne we Wrocławiu – nowoczesność i ekologia

Jeszcze do nie dawna mogłoby się wydawać, że hulajnoga to wyłącznie zabawka dla dzieci. Nic bardziej mylnego, bowiem idąc z duchem czasu ktoś wpadł na pomysł, aby wykorzystać potencjał tej jakże prostej konstrukcyjnie zabawki w transporcie publicznym. Hulajnoga obok roweru staje się coraz bardziej powszechnym środkiem poruszania się w zatłoczonych miastach.

Myślimy tutaj o urządzeniach w pełni elektrycznych, które nie dość że zajmują mało miejsca, są lekkie i zwinne, potrafią osiągać całkiem spore prędkości dzięki czemu jesteśmy w stanie z punktu A do punktu B dojechać naprawdę szybko i niejednokrotnie omijając korki być przed autobusem komunikacji miejskiej.

Amerykańska firma Lime wspierana przez Google i Ubera poszła o krok dalej. Otworzyła wypożyczalnię hulajnóg elektrycznych i jako swój debiut w Polsce wybrała Wrocław.

Hulajnogi elektryczne we Wrocławiu

Nie stać Cię na zakup swojej własnej elektrycznej hulajnogi? Wypożycz ją!

Lime wypożycza swoje urządzenia w kilku miastach, między innymi w Stanach Zjednoczonych w San Francisco i Los Angeles oraz w Europie w Madrycie, Paryżu i w czeskiej Pradze. Teraz przyszła kolej na Wrocław.

Wypożyczalnia działa od 18 października i oferuje kilkadziesiąt hulajnóg. W miarę wzrostu zainteresowania firma planuje udostępnić kolejne urządzenia.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry