Jesteś tutaj: Aktualności
24-07-2018

Korzyści z zakupu nowego samochodu do firmy - leasing doskonałym rozwiązaniem przy zakupie pojazdu

Zamierzasz kupić tani nowy samochód osobowy do firmy?

Jeśli wymagasz od swoich pracowników pełnej mobilności, a Twoi klienci terminowo realizowanych zleceń, jeśli masz już dość czasochłonnych i kosztownych awarii starych samochodów, najwyższy czas pomyśleć o czymś nowym – czas na wymianę samochodu na nowy prosto z salonu. Umowa leasingowa przygotowana przez naszych specjalistów z branży leasingowej i ubezpieczeniowej pozwoli na sprawne załatwienie formalności związanych z zakupem pojazdu.

Leasing nowego samochodu

Pragniemy Państwu przybliżyć odrobinę temat nowych, tanich w zakupie pojazdów, które w dłuższej perspektywie okazują się idealnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców. Leasing nowego samochodu niesie za sobą wiele korzyści, począwszy od spokojnego snu, bo auto jest na gwarancji i niemalże każda usterka rozliczna jest bezgotówkowo i bezkosztowo dla leasingobiorcy, kończąc na oszczędnościach podatkowych związanych z opłacaniem rat leasingowych. Korzyści z zakupu nowego pojazdu jest wiele więcej. Należy tutaj wspomnieć między innymi o poprawie wizerunku firmy, nowe samochody przyciągają wzrok, świadczą o prestiżu oraz coraz częściej również o dbaniu o pracownika, który pojazd oprócz celów służbowych może wykorzystywać do celów czysto prywatnych.

Chcesz kupić samochód za 100 tys. zł – sprawdź koszty i warunki leasingu. Poczytaj o tym w naszym artykule.

Leasing Wrocław najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców

Samochody osobowe w firmie – Leasing Wrocław

W pewnym sensie przedsiębiorcy zmuszeni są do kupowania samochodów osobowych do firmy. Z jednej strony są to pojazdy służbowe przypisane do konkretnego pracownika, z drugiej zaś strony są współdzielone przez kilku pracowników w zależności od potrzeby danego dnia. Niezależnie od tych czynników każdemu przedsiębiorcy powinno zależeć na tym, aby koszty z użytkowania pojazdu były jak najmniejsze. Niestety niejednokrotnie oszczędności z tego tytułu źle są interpretowane i przeradzają się w skąpstwo, które skłania właścicieli firm do zakupu staroci nadających się wyłącznie na złom. Gruchoty nie dość, że generują koszty związane z drogimi naprawami, przez co nie można na nie liczyć, to jednocześnie są marną wizytówką firmy.

Umowa leasingowa gwarancją bezpieczeństwa

Nie można przy tym zapomnieć, że stare pojazdy, które lubią ulegać awariom, stają się niebezpieczne w prowadzeniu. Jeżeli dbasz o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników, powinieneś zwrócić uwagę na to, czym jeździ Twój pracownik. Nowy samochód, regularnie serwisowany zmniejsza ryzyko wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń drogowych.

Nowy samochód a wizerunek firmy - Leasing Oleśnica

Bezpieczeństwo to naszym zdaniem najważniejszy aspekt użytkowanego samochodu. Dla firmy równie ważny jak bezpieczeństwo pracowników jest wizerunek firmy, który dzięki nowemu pojazdowi może znacznie się poprawić. Mówi się aby nie oceniać ludzi po wyglądzie, jednak to jak oceniają nas inni ma ogromny wpływ na odbiór naszej marki wśród potencjalnych klientów. Dlatego nie tylko porządny ubiór pracownika ma znaczenie, a to czym się on porusza.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry