Jesteś tutaj: Aktualności
21-05-2018

Leasing All Inclusive – nowa forma leasingu operacyjnego – najlepsza oferta Leasing2go Wrocław

Leasing All Inclusive – nowa forma leasingu operacyjnego

Płacisz mniej, a dostajesz więcej. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak!

Ta nowa forma leasingu operacyjnego jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki takiemu rozwiązaniu płacisz dużo niższe raty jak w przypadku zwykłego leasingu, a to wszystko za sprawą wysokiemu wykupowi końcowemu, który ustalany jest na poziomie wartości rynkowej pojazdu po zakończeniu umowy leasingowej. Mówiąc krótko – nie spłacasz całości swojego auta podczas leasingu, a jedynie określoną wartość, która niejednokrotnie obliczana jest na podstawie spadku jego ceny podczas kilku lat Twojego użytkowania.

Co więcej, nie martwisz się sprzedażą samochodu po zakończonej umowie leasingowej. Samochód możesz oddać i wziąć sobie kolejny nowy, za który znowu będziesz płacił niskie raty. Nikt nie zmusza Cię do wykupu pojazdu i stania się jego właścicielem, to Ty decydujesz o tym czy auto leasingowane będzie Twoją własnością po okresie umowy leasingowej, z opcji wykupu możesz bez problemu zrezygnować.

Kolejnym atutem tej formy finansowania jest fakt, że korzystasz z auta o wyższej wartości, często dużo lepiej wyposażonego niż w przypadku tradycyjnego leasingu, a przy tym płacisz niższą ratę miesięczną.

Leasing All Inclusive to nowe auto zamiast używanego, auto klasy premium zamiast z segmentu średniego.

Przekonaj się o jakości usług Laasing2go Wrocław i skontaktuj się z naszym doradcą.

Leasing All Inclusive jest w zasięgu Twojej ręki!

Kolejnymi korzyściami jakie czekają na Ciebie przy wyborze tej formy finansowania samochodów są:

  • Pojazd zastępczy na cały okres naprawy auta w przypadku szkody komunikacyjnej.
  • Zapłacisz niższe podatki, ponieważ ratę leasingową wrzucasz sobie w koszty i odliczasz VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Możesz podpisać umowę, wyjechać nowym autem i nie dokonywać jakiejkolwiek wpłaty wstępnej i to wszystko na uproszczonych procedurach z decyzją w przeciągu jednej godziny bez dokumentów finansowych.
  • Serwis auta w cenie leasingu. Wszystkie koszty za nieoczekiwane naprawy i przeglądy pojazdu są zawarte w ratach leasingowych, dzięki czemu nie interesuje Cię nic prócz wlewania paliwa i podróżowania swoim wymarzonym samochodem.
  • Możesz  skorzystać z rabatów flotowych, dzięki czemu kupisz swój samochód taniej niż u dealera.
  • Opieka doradcy Leasing2go.

Zapraszamy do kontaktu. Leasing Oława poleca!

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry