Jesteś tutaj: Aktualności
23-10-2018

Wirtualna rzeczywistość motorem napędowym światowej gospodarki? Doradcy od leasingu we Wrocławiu polecają artykuł.

Wciąż rosnące wydatki na reklamę oraz rozrywkę świadczą o szybkim rozwoju tej części gospodarki. Szacuje się, że wydatki na ten cel w Polsce wyniosą w tym roku ponad 10 mld dolarów, a w przeciągu kilku najbliższych lat wzrosną do niemal 13,5 mld dol. I nie są to wcale jakieś zaskakujące kwoty biorąc pod uwagę, że globalne wydatki mogą być warte wówczas nawet 2,5 bln dolarów. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno polski jak i światowy rynek mediów rośnie i oferuje coraz to większe możliwości. W Polsce motorem napędowym są niewątpliwie serwisy streamingowe oferujące dostęp do filmów oraz reklama internetowa.

Wirtualna rzeczywistość leasing wrocław

Czy to powolny koniec telewizji, jaką znamy od lat? Zapewne nie, ale szybki rozwój internetu sprawia, że coraz większa liczba przedsiębiorców zaczyna więcej inwestować w reklamę w internecie niż w klasycznej telewizji.

Doradcy od usług leasingowych

Leasing Wrocław

zapraszają do korzystania ze swoich usług.

Internet i wirtualna rzeczywistość stają się symbolem naszych czasów. To tutaj coraz więcej czasu spędzają zarówno młodzi widzowie, jak również Ci starsi, którzy dopiero zaczynają swoją wirtualną przygodę. Świat wirtualnej rozrywki rozwija się w oszałamiającym tempie, o czym może świadczyć wzrost sprzedaży nowoczesnych urządzeń takich jak okulary VR. Stąd oczywiście wzrost zainteresowania reklamą internetową oraz serwisami z mnóstwem filmów na życzenie.

Miszkasz w jednym z tych miast? Wrocław, Oława, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska. A może jesteś mieszkańcem innego miasta lub wsi na Dolnym Śląsku? Serdecznie zapraszamy do nas. Nasi doradcy od leasingu chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry