Jesteś tutaj: Aktualności
08-01-2019

Wyprzedaż rocznika 2018 – samochody w zasięgu Twojej ręki plus dobry leasing Wrocław

Jak co roku dealerzy samochodów przygotowali dla swoich klientów szereg rabatów i dodatków, które mają zachęcić do zakupu nowego pojazdu. Dla wielu z nas to dobry moment, aby stać się posiadaczem samochodu w dużo lepszej cenie niż standardowo.

Wyprzedaż rocznika 2018 samochody leasing Wrocław

Co się stało z drogimi modelami?
Nowe przepisy dotyczące leasingu sprawiły, że z większości placów zniknęły samochody droższe niż 150 tys. zł. Przedsiębiorcy, którzy przed końcem roku 2018 zorientowali się ile mogą stracić po wejściu w życie nowych przepisów podatkowych, zdecydowali się podpisać umowę jeszcze w grudniu i tym samym wziąć leasing jeszcze na starych korzystniejszych zasadach. Powodem ich decyzji  stało się opustoszenie parkingów dealerów samochodów, przez co obecnie jest dużo gorszy wybór aut niż zazwyczaj o tej porze. Nie brakuje jednak wielu modeli poniżej 150 tys. zł – wciąż jest w czym wybierać.

Dlaczego producenci dają duże rabaty?
Należy pamiętać, iż w Polsce dość mocno na rynku wtórnym patrzymy na rok produkcji samochodu, a nie jego datę pierwszej rejestracji. Z tego powodu samochody rocznikowo starsze są tańsze niż te rejestrowane o tej samej auta o rok młodsze. Dlatego biorąc pod uwagę chęć odsprzedaży samochodu po kilku latach jego eksploatacji, musimy wziąć pod uwagę spadek jego wartości.

Producenci chcąc wynagrodzić, związany z rocznikiem, spadek wartości auta, który w momencie wyjazdu z salonu od razu sporo traci, proponują dość spore rabaty. Dodatkowo w wielu przypadkach dealerzy dorzucają coś od siebie. Czasem są to do opony zimowe, innym razem pakiet przeglądów i przedłużoną gwarancja lub inne dodatkowe wyposażenie w cenie.

Do kiedy promocyjne ceny?
Oferta wyprzedażowa zazwyczaj trwa kilkanaście tygodni, z reguły do końca marca, ale wyłącznie do wyczerpania zapasów. Oprócz standardowego rabatu producenta, możemy również liczyć na dodatkowy upust od dealera. Jeżeli posiada on auto na swoim placu i nie ma wielu zainteresowanych jego kupnem, wówczas można wynegocjować jeszcze lepszą cenę.

Dodatkowo ważne dobre finansowanie – weź leasing u sprawdzonego doradcy.
Leasing2go Wrocław w swojej ofercie posiada finansowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sprawdź ofertę na

Samochody nowe Leasing Wrocław

Skontaktuj się z profesjonalnym doradca od leasingu.
Zapraszamy do kontaktu.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry