Jesteś tutaj: Aktualności
25-09-2018

Zakup samochodu w leasingu - finansowanie inwestycji leasingiem

Chyba każdy przedsiębiorca doskonale wie jak cenny jest czas w jego firmie. Mówi się „czas to pieniądz”, dlatego decydując się na zakup dowolnego środka trwałego ważne jest ile czasu będą trwały procedury związane z realizacją inwestycji.

Specjaliści od Leasingu z Wrocławia

doskonale wiedzą jakie są potrzeby inwestorów, dlatego w swojej ofercie posiadają idealne narzędzia, które mają za zadania uprościć procedury i przyspieszyć proces realizacji założonego celu inwestycyjnego.

zakup samochodu w leasingu, finansowanie inwestycji leasing wrocław

Kiedy zależy nam na czasie leasing jest idealnym rozwiązaniem na sfinansowanie zakupu chociażby nowego samochodu lub innego środka trwałego.

Szybki Leasing tylko z Leasing2go Wrocław

Dlaczego leasing jest idealnym rozwiązaniem gdy zależy nam na czasie? Jedną z zalet jest fakt, że wszelkie formalności możemy załatwić w miejscu i czasie wskazanym przez klienta. Przykładowo doradca leasingowy z Wrocławia dostaje zgłoszenie od klienta o chęci podpisania umowy leasingowej. Wówczas pracownik Leasing2go przygotowuje wszelkie dokumenty i jedzie z nimi do klienta w celu sfinalizowania formalności. Szybka procedura leasingowa jest dzięki przedmiotowi leasingu, który jest wystarczającym zabezpieczeniem dla firmy leasingowej.

Dodatkowym atutem leasingu jest jego elastyczność. Leasingodawcy często oferują dużo lepsze warunki niż w przypadku kredytu, ponieważ istnieje możliwość negocjacji warunków dotyczących wysokości wkładu własnego oraz terminu spłaty oraz związanych z tym opłat. Możemy liczyć na wkład własny, który może wynieść od 0 do nawet 45%. Klient sam decyduje co jest dla niego lepsze.

Ponadto leasing nie obciąża naszej zdolności kredytowej tak jak kredyt inwestycyjny, a cama rata leasingowa może zostać wrzucona bezpośrednio w koszty uzyskania przychodu w przedsiębiorstwie.

Pamiętajmy jednak, że decydując się na zakup samochodu w leasingu nie jesteśmy jego właścicielem do czasu jego wykupu płacąc ostatnią ratę. Dlatego też należy pamiętać, że wcześniejsze rozwiązanie umowy leasingowej wiąże się z dodatkowymi kosztami.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry