Jesteś tutaj: BlogDokumenty niezbędne do uzyskania leasingu

Dokumenty niezbędne do uzyskania leasingu

Jakie dokumenty wymagają firmy leasingowe? Na to pytanie odpowiada Leasing2go w poniższym artykule.

Leasing Wrocław prezentuje dokumenty potrzebne do uzyskania leasingu na samochód nowy:

  • Wniosek leasingowy - podstawowy dokument jaki wymagany jest przez firmę leasingową. Zawiera dane leasingobiorcy oraz dane dotyczące przedmiotu leasingu, szczegółowe parametry leasingu i ubezpieczeń, a także adnotację dotyczącą tego kto będzie sprzedawcą pojazdu.
  • dokument tożsamości, jeśli posiadasz jednoosobową działalność gospodarczą to w tym wypadku musisz mieć przy sobie dowód osobisty. W przypadku wspólnoty majątkowej małżeńskiej, leasingobiorca powinien przedstawić również dokument tożsamości małżonka, jako osoby która zgadza się na zaciągnięcie zobowiązania. W przypadku spółki z o.o. do uzyskania leasingu potrzebne będą dowody osobiste wspólników oraz reprezentanta spółki.
  • specyfikacja przedmiotu lub umowa zamówienia, którą leasingobiorca otrzymuje od dealera samochodowego.

Wymienione powyżej dokumenty niezbędne do otrzymania leasingu stosowane są w procedurze uproszczonej w której nie jest wymagane przedstawienie dokumentów finansowych. Procedura jest ograniczona z uwagi na wartość netto kupowanego samochodu osobowego lub dostawczego.

Leasing2go przedstawia dokumenty potrzebne do otrzymania leasingu


Leasing Kąty Wrocławskie przedstawia dokumenty potrzebne do uzyskania leasingu na samochód używany:

  • wniosek leasingowy
  • kopia dowodu osobistego Leasingobiorcy i współmałżonka lub akt rozdzielności majątkowej
  • umowa zamówienia auta lub oferta od dealera W przypadku samochodów używanych - kopia dowodu rejestracyjnego (lub briefu), faktura pro forma oraz link do ogłoszenia ze specyfikacją i zdjęciami samochodu.

 

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
do góry